Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Reward Points

  ما به پاس انتخاب شما و برای تجربه ی یک خرید عالی، امتیازهای ویژه ای را در نظر گرفته ایم. شما می توانید با این امتیازها از ما تخفیف بگیرید و حتی درآمد کسب کنید.

   چطور از ما امتیاز بگیریم؟
  امتیاز ثبت نام: با عضویت در سایت ما شما می توانید 10 امتیاز کسب کنید.
  امتیاز عضویت در خبرنامه: در خبرنامه سایت ما عضو شوید، از مطالب مختلف و متنوع آن استفاده کنید ، از تخفیف ها و جشنواره ها با خبر شوید و البته به آسانی 5 امتیاز از ما بگیرید.
  امتیاز افزودن نظر در بخش محصولات: ما از خواندن نظرات شما خوشحال می شود. در ویترین رنگارنگ محصولات مختلف بگردید، تجربه و نظر خودتان را با ما در میان بگذارید. ما برای تشکر به شما 1 امتیاز به ازای هر نظر شما می دهد.
  امتیاز ثبت اولین سفارش: اولین تجربه ی خرید شما برای ما بسیار با ارزش است. برای تشکر از همراهی شما با اولین سفارش ثبت شده، 5 امتیاز به شما تعلق می گیرد.
  امتیاز پرداخت سریع: اگر خریدتان را در مدت 10 دقیقه نهایی کنید، ما برای تشویق شما 5 امتیاز در نظر می گیرد.
  امتیاز مناسبت های خاص: در مناسبت ها، اعیاد و روزهای شاد، ما شما را سورپرایز می کند. و در صورتیکه ثبت نام خود را تکمیل کرده باشید، امتیازهایی به شما تعلق میگیرد.
  امتیاز به ازای مبلغ فاکتور پرداخت شده: در ازای هر خرید از ما و پرداخت فاکتور، امتیاز می گیرید. مقدار این امتیاز به مبلغ خرید شما و کالای انتخابی بستگی دارد.
  امتیاز در ازای خرید مشتری های معرفی شده یا همان لینک همکار فروش: ما را به دیگران معرفی کنید و تجربه ی خرید های هیجان انگیز را با آن ها سهیم شوید. ما هم به عنوان تشکر در ازای هر خریدی که معرف آن باشید، به شما امتیاز می دهد. مقدار این امتیاز به مبلغ خرید و کالای انتخابی بستگی دارد.
  یکی دیگه از از راهها، خرید و افزایش امتیاز می باشد: علاوه بر همه ی این راه ها، شما می توانید از ما با تخفیف امتیاز بخرید. این امتیاز ها بیشتر از معادل پرداختی شما، در حساب کاربری تان شارژ می شوند.

   استفاده از امتیاز ها:
  همه ی امتیازهای شما در حساب کاربری شما ثبت می شود. در حقیقت شما در ما یک کیف امتیازی دارید. در سیستم امتیازی ما، هر امتیاز معادل x واحد پولی (ارزهای موجود در سایت) می باشد  و همه ی کالاها بر طبق این سیستم امتیازی، ارزش گذاری شده اند.

  ویژگی‌های کیف امتیاز ما:

  • خرید محصولات سایت بدون دغدغه از نوسات ارز
  • قابلیت افزایش اعتبار کیف از طریق کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و کارتهای بین الملی به صورت لحظه‌ای
  • انتقال و اشتراک بخش یا تمام موجودی کیف به کیف امتیاز سایر اعضاء سایت به صورت آنی
  • دسترسی به ریز گردش کیف امتیاز
  • امکان انتقال مانده کیف به صورت ریالی به حساب بانکی ایران و یا ارزی به حساب ترکیه
  • تمام این امکانات از طریق منوی حساب من و کیف امتیاز برای شما قابل دسترس می باشد


  قوانین استفاده از امتیاز

  • در صورت نقد کردن امتیاز، درصد ناچیزی از آن به عنوان کارمزد کسر خواهد شد
  • مبلغ معادل امتیاز به شماره حساب شبای اعلام شده از طرف مشتریان پرداخت خواهد شد.
  • امتیاز هایی که مستقیم خریداری شده باشند، بعد از گذشت 1 روز فعال و قابل استفاده می باشند.
  • ارزش پولی هر امتیاز ممکن است در طول زمان دستخوش تغییر شود. این ارزش می تواند در بازه هایی بالا برود و در باز هایی کاهش یابد.
  • ارزش امتیازی کالاها، مستقل از ارزش پولی آن هاست، درصورت برخورداری از امتیاز کافی، هر کاربر می تواند کالای مورد نظرش را صرف نظر از افزایش قیمت ها،خریداری کند.